Завершено інтеграцію курсів з кібербезпеки в навчальні плани українських університетів

Команда CRDF Global в Україні, за підтримки Державного Департамента США (офіс із координації допомоги в Європі та Євразії), провела заключний семінар з інтеграції навчальних програм із кібербезпеки в навчальні плани українських університетів у гібридному форматі.

Протягом квітня-липня 2023 року викладачі нових українських університетів-партнерів працювали з менторами, фахівцями трьох українських університетів, зокрема Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Це  завідувач кафедри інформаційних технологій та програмування Олег Захожай та декан Факультету інформаційних технологій та електроніки Сергій Митрохін.

Фахівці від СНУ ім. В. Даля працювали над інтеграцією розробленого ними навчального курсу «Кібербезпека в аспекті інформатизації та діджиталізації суспільства» в навчальні плани Волинського національного університету імені Лесі Українки та Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Викладачі із чотирьох українських ЗВО: Луцького національного технічного університету, Волинського національного університету імені Лесі Українки, Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», мали змогу перейняти досвід з інтеграції навчальних програм, які були розроблені в 2021 році у співпраці з українськими та американськими фахівцями. Під час заключного семінару, який проходив у змішаному форматі, учасники висловили вдячність команді CRDF Global в Україні за можливість взяти участь у проєкті та зазначили актуальність впровадження даних програм у навчальні плани українських університетів. Отриманий досвід з інтеграції нових, актуальних та інноваційних навчальних програм для майбутніх фахівців із кібербезпеки не тільки допоможе в розбудові напрямку кібербезпеки, але й в цілому підвищить обороноздатність української держави.