Участь у Міжнародному підвищенні кваліфікації

Науковиці Факультету здоров’я людини взяли участь у Міжнародному підвищенні кваліфікації (вебінарі) (Люблін, Польща) на тему: «Академічна доброчесність при підготовці магістрів та здобувачів освітнього ступеня доктор філософії (PhD) в країнах Європейського Союзу та Україні».

Організатором заходу є Громадська організація «Міжнародна фундація науковців та освітян» (ГО “МФНО”, INTERNATIONAL EDUCATORS AND SCHOLARS FOUNDATION, IESF), яка є добровільним об’єднанням фізичних осіб, створеним для об’єднання наукового та освітянського потенціалу України для розвитку міжнародної наукової трансінтеграції.

Кваліфікацію підвищували завідувачка кафедри психології та соціології, професорка Юлія Бохонкова та доцентка кафедри психології та соціології Наталія Бугайова.

Участь у Міжнародному підвищенні кваліфікації