Розпочато курс професійного розвитку від деканеси Аграрного факультету

Стартував курс професійного розвитку «Teaching success» від деканеси Аграрного факультету, д.пед.н., професорки Лілії Мартинець.

Тренерка-фасилітаторка Лілія Мартинець познайомила усіх учасників зі змістом цього курсу, планом та графіком роботи. У воркшопі взяли участь викладачі та співробітники аграрного факультету, директор та викладачі ВСП «Донбаський аграрний фаховий коледж Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля», викладачі ВСП «Старобільський фаховий коледж Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля», аспіранти спеціальності 211 Ветеринарна медицина.

Розпочато курс професійного розвитку від деканеси Аграрного факультету

Мета курсу – показати способи неперервного професійного саморозвитку й самовдосконалення працівників, які сприятимуть ефективному навчанню, активному творчому спілкуванню з колегами, вивченню передового педагогічного досвіду,  опануванню нових ідей і здобутків тощо.
Тривалість курсу півтора місяці, 150 годин, 5 кредитів ЄКТС.