Участь у Першості світу з програмування ICPC-2023

Три команди здобувачів вищої освіти Факультету інформаційних технологій та електроніки СНУ ім. В. Даля взяли участь у І турі Першості світу з програмування ICPC-2023 (International Collegiate Programming Contest) на платформі https://icpc23-1.eolymp.io/.

Участь у Першості світу з програмування ICPC-2023

У заході взяли участь студенти кафедр комп’ютерних наук та інженерії та інформаційних технологій та програмування.

Склад команд:

• EUNU_The_Pythagoreans (Крохмаль Андрій, Осінов Євгеній, Тімашов Олександр)
  • EUNU_HelloWorld (Матюк Данило, Мишко Олексій, Шопін Петро)
  • EUNU_Prograntagonists (Корнєв Микита, Мерлінов Андрій, Цибульський Михайло)

Тренери команд: ас. Зінченко В.Л., доц. Деркач М.В., доц., Щербакова М.Є.

Участь у Першості світу з програмування ICPC-2023

Для вирішення загальних проблем, зважаючи на воєнний стан, організатори створили групу в Телеграмі. Основне змагання, яке відбулося 30 вересня, з огляду на виняткові обставини проходило в онлайн форматі. Обов’язковими умовами олімпіади є дотримання доброчесності й знаходження в безпечному місці протягом всього змагання, тривалість якого не перевищила 5 годин. Перевага надавалась офіційним мовам фіналу – Java, C, C++, Kotlin, Python3. Змагалися учасники з різних міст України.