Робота науковців для оновлення електроенергетичної структури України

Викладачі кафедри електричної інженерії взяли участь  V Міжнародній конференції IEEE MEES 2023, яка відбулась у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського.

Ніна Філімоненко та Костянтин Філімоненко виступили з доповіддю на тему «Recommendations Concerning the Renovation Ukraine Electric Power Structure», що є дуже актуальною для оновлення електроенергетичної структури України у зв’язку з російською агресією.

Євген Руднєв, Юлія Романченко та Марина Морнева виступили з доповіддю «Investigation of oscillatory processes in mechatronic systems with a robust H∞-controller». Автори дослідили коливальні процеси в мехатронних системах та роботу електромеханічної системи з синтезованим H∞-регулятором швидкості при відпрацюванні замкненої системи автоматичного регулювання заданої траєкторії із задатчиком інтенсивності швидкості.