Вивчення нових технологій підвищення рухової активності студентів

Представники СНУ ім. В. Даля взяли участь  в  обласному семінарі-нараді з розвитку фізичного виховання та спорту у 2023-2024 навчальному році.  Захід, присвячений  проблемі малорухливого способу життя молодого покоління, був організований Луганським обласним відділенням Комітету фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України.

Вивчення нових технологій підвищення рухової активності студентів

Голова Комітету Вадим Стеценко презентував «Стратегію розвитку фізичного виховання та спорту здобувачів освіти». Задля залучення студентів до рухової активності запропоновані семінари, вебінари, практикуми за участі фахівців.

Вивчення нових технологій підвищення рухової активності студентів

Введення в практику нових технологій, спрямованих на підвищення кількості та якості рухової активності, пристосованих до сучасних умов українських закладів освіти, сприятиме росту адаптаційних та функціональних можливостей молоді.

В заході взяли участь декан Факультету здоров’я людини Вадим Тарасов та в.о. завідувача кафедри здоров’я людини та фізичного виховання Олена Ткачук.