Представники СНУ ім. В. Даля – серед переможців Всеукраїнського конкурсу студентських робіт

Здобувачі вищої освіти кафедри електронних апаратів Вікторія Дригіна і Олександр Нурдигін стали переможцями Всеукраїнського конкурсу студентських робіт.

Диплом ІІІ ступеня студенти отримали за представлену наукову роботу «Прилад біполярної іонізації повітря» (керівник – професор, к.т.н. Юрій Паеранд).

Конкурс зі спеціальності 171 Електроніка проводився в Національному університеті «Чернігівська політехніка». На конкурс надійшло 22 роботи з 15 закладів вищої освіти України.

Щиро вітаємо переможців та їх керівника і бажаємо подальших успіхів!