Робота науковців з розвитку фешн-індустрії у воєнний час

Викладачі кафедри технологій легкої промисловості разом із студентами взяли участь у VII Міжнародній науково-практичній конференції текстильних та фешн-технологій KyivTex&Fashion.

З доповідями виступили студенти ОП «Дизайн-технології, конструювання та сучасне оздоблення виробів легкої промисловості» спеціальності 182 Технології легкої промисловості.

KyivTex&Fashion

Студентка 2-го курсу бакалаврату Анастасія Мартиненко (наукова керівниця – к.т.н., доц. Галина Ріпка) виступила з доповіддю: Дослідження проблем військової форми для жінок-військовослужбовиць. Студентка 2-го курсу бакалаврату Тетяна Філіппова (науковий керівник –  к.т.н., доц. Євген Мазнєв) виступила з доповіддю: Особливості дизайн-проєктування корпоративного одягу для закладів вищої освіти. Студенти 1-го курсу бакалаврату Віталій Нізін та Дмитро Ігнатов (науковий керівник – к.т.н., доц. Олександр Сарана) виступили з доповіддю: Research on the current state of running sock manufacturing issues.

KyivTex&Fashion

Організаторами конференції виступили: Міністерство освіти і науки України; Київський національний університет технологій і дизайну, Кутаїський державний університет імені Акакія Церетелі, Грузія; Політехнічний університет, Албанія; Міжнародний грецький університет, Греція; Херсонський національний технічний університет, Україна; Хмельницький національний університет, Україна.

KyivTex&Fashion

За результатами конференції було отримано чотири домовленості про підписання двосторонніх угод про партнерство та співпрацю. Завідувачка кафедри технологій легкої промисловості Галина Ріпка висловила щиру подяку організаторам VIІ Міжнародної науково-практичної конференції та сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Робота науковців з розвитку фешн-індустрії у воєнний час