Участь науковців СНУ ім. В. Даля у дискусії Колумбійської кліматичної школи

Завідувачка кафедри хімічної інженерії та екології Інна Кравченко та доцент Євген Зубцов втретє взяли участь у дискусії Колумбійської кліматичної школи Climate Change and Societal Impacts: Where We’ve Been, Where We Are, and Where We Are Going про зміну клімату, рушійні сили цих та інших тривожних тенденцій і що це все означає для нашого спільного майбутнього.

Спікерами заходу були:

Dr. Alexander de Sherbinin – Senior Research Scientist, Deputy Director and Adjunct Professor of Climate, Center for International Earth Science Information Network (CIESIN), Columbia Climate School, Deputy Manager, NASA Socioeconomic Data and Applications Center

Участь науковців СНУ ім. В. Даля у дискусії Колумбійської кліматичної школи

Дослідницькі інтереси Алекса де Щербініна зосереджені на людських аспектах глобальних змін навколишнього середовища та застосуванні, інтеграції та розповсюдженні геопросторових даних. Керував проектами за контрактами з NASA, Агентством США з міжнародного розвитку, Світовим банком, ООН з навколишнього середовища, Глобальним екологічним фондом ПРООН та багатьма фондами.

Dr. Radley M. Horton – Professor of Climate, Columbia Climate School, Affiliated with: Ocean and Climate

Участь науковців СНУ ім. В. Даля у дискусії Колумбійської кліматичної школи

Дослідження Редлі Хортона зосереджені на екстремальних кліматичних умовах, хвостових ризиках, впливі клімату та адаптації. Очолює Консорціум кліматичних ризиків у північно-східних містах.

Dr. Kristina G. Douglass – Associate Professor of Climate, Columbia Climate School, Affiliated with: Biology and Paleo Environment, Lamont-Doherty Earth Observatory (LDEO)

Участь науковців СНУ ім. В. Даля у дискусії Колумбійської кліматичної школи

Робота Крістіни Дуглас ґрунтується на співпраці з місцевими громадами, корінними народами та нащадками як рівноправними партнерами у спільному створенні науки, а також записі, збереженні та поширенні знань. З 2011 року Крістіна керує археологічним проектом Моромбе (MAP), який базується в морській заповідній зоні Велондріаке та комуні Бефандефа на південному заході Мадагаскару.