Науковці в інформаційному суспільстві

Викладачі кафедри технологій легкої промисловості разом із студентами освітньої програми «Дизайн-технології, конструювання та сучасне оздоблення виробів легкої промисловості» взяли участь у Мiжнароднiй науковій iнтернет-конференцiї «Інформаційне суспільство: технологічні, економічні та технічні аспекти становлення».

Студентка 1-го курсу бакалаврату Аліна Овчаренко та студентка 1-го курсу магістратури Уляна Морозова виступили з доповіддю: Features of designing modern running socks (наукова керівниця – к.т.н., доц., завідувачка кафедри технологій легкої промисловості Галина Ріпка).

Студент 4-го курсу бакалаврату Дмитро Мамєдов виступив з доповіддю: Інновації в проєктуванні фірмового одягу для здобувачів вищої освіти (науковий керівник –  к.т.н., доц., доцент кафедри технологій легкої промисловості Євген Мазнєв).

Організаторами заходу виступили Громадська організація «Наукова спільнота» та Вища школа управління та адміністрації в Ополе Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu (м. Ополе, Польща). Збірник конференції включено до наукових баз даних: Google Scholar, Academic Research Index (ResearchBib).