Успіхи студентів зі спортивного програмування – 2

Студенти кафедри інформаційних технологій та програмування Андрій Крохмаль, Євген Осінов та Олександр Тимашов у складі команди EUNU_The_Pyphagoreans взяли участь у студентській Першості світу з програмування ICPC-2023 (International Collegiate Programming Contest). Тренер команди – старший викладач кафедри Володимир Зінченко.

Перший тур Першості пройшов 30 вересня 2023 року, і в ньому взяли участь 632 команди.

Команда EUNU_The_Pyphagoreans зайняла 119-е місце і пройшла в другий тур.

Успіхи студентів зі спортивного програмування – 2

Другий тур Першості відбувся 28 жовтня 2023 року, і команда EUNU_The_Pyphagoreans посіла 96-е місце серед 272 найсильніших команд-учасників.

Вітаємо команду EUNU_The_Pyphagoreans з високим результатом!

Бажаємо безліч цікавих ідей, ефективних алгоритмів реалізації всього задуманого, безпомилкових кодів, легких спринтів і інтересу до улюбленої справи! А в житті бути запрограмованими виключно на успіх і щастя!