Участь студенток у програмі міжнародної академічної мобільності

Студентки кафедри публічного управління, менеджменту та маркетингу Анастасія Ліщишина та Ксенія Бабік взяли участь у програмі міжнародної академічної мобільності і пройшли стажування в Університеті Менделя місто Брно, Чехія.

Процес міжнародного стажування виявився надзвичайно захопливим та пізнавальним, навчання  відбувалося за  наступними напрямами: «Вступ до цифрового лідерства»,  «Цифрова трансформація та інновації»,  «Розробка цифрової стратегії»,  «Технострес та боротьба з ним»,  «Етичні та соціальні аспекти цифровізації», «Проєктна робота».

Участь студенток у програмі міжнародної академічної мобільності

Особливо Анастасії і Ксенії сподобався курс “Цифрове лідерство та стратегія” (“Digital Leadership and Strategy”), де вони детально ознайомились із  цифровими технологіями та їх застосуванням у вищій освіті, отримавши цінний досвід та знання від видатних викладачів. Відповідно до цієї програми Анастасія і Ксенія підготували презентацію, розробили цифрову стратегію для свого університету, враховуючи найсучасніші технології та підходи, блискуче її захистили, про що свідчать отримані сертифікати.

Участь студенток у програмі міжнародної академічної мобільності

Отримані знання не тільки сьогодні стануть у нагоді, а й розширять можливості для подальших досліджень у сфері цифрової трансформації та лідерства. Пишаємось студентками кафедри ПУММ та бажаєм їм натхнення і наснаги в нових наукових досягненнях!