Тренінг професійного розвитку «Teaching Success» завершено

Закінчився двомісячний тренінг «Teaching Success», організований деканесою Аграрного факультету Лілією Мартинець, яка взяла участь у заході в якості тренерки-фасилітаторки.

У тренінгу взяли участь 15 учасників: співробітники та аспіранти Аграрного факультету СНУ ім. В. Даля, ВСП «Донбаський аграрний фаховий коледж СНУ ім. В. Даля», ВСП «Старобільський фаховий коледж СНУ ім. В. Даля».

Тренінг професійного розвитку «Teaching Success» завершено

Протягом останніх двох модулів учасники мали змогу використати на практиці свої знання з мистецтва викладання, самостійно напрацювати свої концепції викладання, «сходити у гості» до викладачів різних галузей і спеціальностей, знайти нестандартні рішення для подальшого розвитку, а головне – розробити свої творчі проєкти та успішно їх захистити. Комунікація в колективі, надання зворотного зв’язку є вкрай важливим чинником для розвитку команди, установи, що й було продемонстровано під час тренінгу.

Тренінг професійного розвитку «Teaching Success» завершено

Організатори сподіваються, що цей досвід допоможе учасникам уникнути помилок в своїх закладах, використовувати якомога більше активних, інтерактивних методів у викладацькій діяльності.

Тренінг професійного розвитку «Teaching Success» завершено

Мені сумно і радісно одночасно, – зазначає тренерка Лілія Мартинець, – Сумно, бо учасники тренінгу «Teaching Success» стали близькими людьми за час навчання і я буду сумувати за роботою в командах та зарядом позитиву від кожної зустрічі. А радісно, бо учасники є вмотивованими, фаховими, талановитими, креативними, такими, які готові впроваджувати нові ідеї заради зацікавленості студентів на заняттях, заради якості викладання!»