Розвиток співпраці представницьких організацій ректорів України і Польщі

Ректорка СНУ ім. В. Даля Ольга Поркуян здійснила робочий візит до Польщі у складі делегації Спілки ректорів України в рамках Проєкту «Польсько-українська співпраця представницьких організацій ректорів – задля вдосконалення діяльності закладів вищої освіти».

Проєкт реалізовано Варшавською Політехнікою на замовлення Міністерства освіти і науки Польщі, за підтримки Конференції ректорів академічних шкіл Польщі KRASP, Фундації польських ректорів та Спілки ректорів ЗВО України під патронатом Міністерства освіти і науки України.

Розвиток співпраці представницьких організацій ректорів України і Польщі

У програмі візиту також був польсько-український спільний ректорський день та ректорська дискусія про польсько-українську співпрацю закладів вищої освіти. Ці заходи відбулись у Білостоцькій Політехніці та Білостоцькому медичному університеті.

Розвиток співпраці представницьких організацій ректорів України і Польщі

Ректорська дискусія була присвячена діяльності національних конференцій ректорів, KRASP i Спілки ректорів України у контексті міжнародного досвіду.

Розвиток співпраці представницьких організацій ректорів України і Польщі

Ольга Поркуян поділилася враженням від робочого візиту: «Окрім дискусій за темою заходу дуже цінним було спілкування з ректорами польських університетів щодо співпраці, обмін інформацією щодо організації освітнього процесу і автономії університетів. Щире співчуття польських колег, готовність допомагати надихає і додає сил для вирішення всіх тих проблем, що постають перед переміщеним університетом. Вдячна за ту підтримку, що надає нам Польща під час цієї війни».