Онлайн-лекція про польові археологічні дослідження у Меджибізькій фортеці

Відбулася онлайн-лекція завідуючого сектором археології Державного історико-культурного заповідника «Межибіж» Віктора Сергійовича Вєтрова на тему: «Сучасний стан польових археологічних досліджень у Меджибізькій фортеці», присвячена унікальному археологічному та архітектурному комплексу, що знаходиться на сході Хмельницької області.

Онлайн-лекція про польові археологічні дослідження у Меджибізькій фортеці

Захід, що відбувся в рамках Угоди про спільну наукову, навчально-методичну та культурну співпрацю між Державним історико-культурним заповідником «Межибіж» та Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля на базі кафедри історії та археології, зібрав понад 60 учасників з усієї України.

Онлайн-лекція про польові археологічні дослідження у Меджибізькій фортеці

Зокрема, окрім представників СНУ ім. В. Даля та Державного історико-культурного заповідника «Межибіж» були присутні представники Горлівського інституту іноземних мов (м. Дніпро), Державного архіву Львівської області й інших українських ЗВО та науково-дослідницьких закладів.