Представниця СНУ ім. В. Даля бере активну участь у мистецькому житті Луганської області

Старший викладач кафедри технологій легкої промисловості СНУ ім. В. Даля Ольга Тєлушкіна представила наш університет на обласному пленері молодих художників «Мальовнича Україна» в якості члена журі.

Захід відбувся за підтримки Луганської обласної державної адміністрації.

Вже другий рік поспіль конкурс проводиться в честь дня захисників і захисниць України, став важливою подією в мистецькому житті Луганської області. На урочистому заході були присутні керівники мистецьких шкіл, члени обласного журі, батьки учнів та почесні гості, включаючи заступника Голови Луганської обласної державної адміністрації Катерину Безгинську та начальника управління культури, національностей, релігій та туризму Луганської обласної державної адміністрації Алінію Адамчук.

На конкурс надійшло 17 творчих робіт у чотирьох вікових категоріях з чотирьох переміщених мистецьких шкіл Луганської області: Рубіжного, Сєвєродонецька, Гірського та Кремінної.