Гостьова лекція успішного випускника СНУ ім. В. Даля

Відбулася гостьова лекція Максима Хіла, старшого консультанта з технологічних стратегій міжнародної інжинірингової компанії “Білфінгер Тебодін Україна” для здобувачів вищої освіти кафедри хімічної інженерії та екології.

Максим Хіло закінчив Сєвєродонецький технологічний інститут СНУ ім. В. Даля у 2011 році за спеціальністю Технологія неорганічних речовин. Під час доповіді «Інженер-технолог хімічного профілю. Перспективи в Україні» спікер приділив увагу не лише питанням затребуваності випускників спеціальності 161 Хімічні технології та інженерії, а й загалом перспективам на ринку праці інженерів технічних спеціальностей.

Гостьова лекція успішного випускника СНУ ім. В. Даля

Cтудентів дуже зацікавив діалог із успішним випускником кафедри хімічної інженерії та екології, тому не дивно, що виникло багато запитань до Максима ХІЛО, на які він надав вичерпні відповіді.