Науковці СНУ ім. В. Даля провели науково-практичну конференцію «Майбутній науковець – 2023»

Традиційна XІV Всеукраїнська науково-практична конференція „Майбутній науковець – 2023” відбулася на Факультеті інженерії та Факультеті здоров’я людини.

Співорганізаторами виступили ГО “Асоціація фармацевтів України”, група компаній «Плазматек», ГО «Фундація «ПРОСТІР».

З вітальними словами на пленарному засіданні виступили Сергій Кудрявцев, декан Факультету інженері,ї к.т.н., доцент, Вадим Тарасов, декан Факультету здоров’я людини, д.т.н., професор, Інна Кравченко, завідувачка кафедри хімічної інженерії та екології, к.т.н., доцентка, Ольга Захарова, завідувачка кафедри фармації, виробництва та технологій к.х.н., доцентка, Максим Хіло, старший консультант з технологічних стратегій міжнародної інжинірингової компанії “Білфінгер Тебодін Україна”.

Робота конференції була організована за наступними напрямами: природничі, технічні, медичні та фармацевтичні, економічні та соціальні, гуманітарні та когнітивні науки.