Студенти та викладачі СНУ ім. В. Даля долучилися до спортивних змагань  «Печерській стрілець – 2023»

Студенти та викладачі СНУ ім. В. Даля другий рік поспіль відгукнулися на запрошення відділу молоді та спорту Печерської райдержадміністрації взяти участь у цікавих стрілецьких змаганнях. Цього разу локацією став TSARSKY Shooting Club, який спеціалізується на короткоствольній вогнепальній зброї.

Учасникам була надана можливість здійснити по 5 тренувальних та 5 залікових пострілів на відстані 15 метрів з пістолета Glock 17.

Інструктори Стрілецького клубу TSARSKY професійно провели змагання. Учасники отримали певний досвід і приємні враження від цікавого заходу.

У складі команди Університету виступили студенти:

1. Паніна Наталья Ігорівна, гр. МБГ-23дм
  2. Олексіїнко Данило Олександрович, гр. МБГ-23д