Гостьова лекція на тему фальсифікатів фармацевтичної продукції

Студенти і викладачі кафедри економіки і підприємництва та кафедри фармації, виробництва та технологій відвідали гостьову лекцію на тему “Фармація у глобальній охороні здоров’я: неякісні та фальсифіковані ліки”, організовану Аналітичним центром СНУ ім. В. Даля.

Спікером був Робін Шрайбер – кваліфікований та ліцензований німецький фармацевт, аспірант Інституту медичних та фармацевтичних наук Університету Канадзав (Японія).

Гостьова лекція на тему фальсифікатів фармацевтичної продукції

На лекції були розглянуті важливі питання, пов’язані із фармацевтичною сферою та охороною здоров’я у світі: доступність  якісних ліків, функціонування ланцюгів постачання, шкода, яку завдають фальсифіковані ліки, а також ефективні шляхи боротьби з цією проблемою на світовому рівні.

Гостьова лекція на тему фальсифікатів фармацевтичної продукції

Під час  дискусії були обговорені питання відповідальності виробників, економічної безпеки фармацевтичних підприємств, утилізації фармацевтичних відходів, а також взаємодії в ланцюзі  лікар-фармацевт-пацієнт.

Гостьова лекція на тему фальсифікатів фармацевтичної продукції

Організатори лекції висловили щиру подяку Робіну Шрайберу за цікаву та інформативну лекцію, надію на продовження та розширення співпраці, сподіваючись на подальший взаємний обмін знаннями та ініціативами, а учасникам –  за активну участь у дискусії.