Профорієнтаційна зустріч студентів на ТОВ «КОРПОРАЦІЯ ЕПМ»

Викладачі та студенти інженерних спеціальностей Факультету інженерії, Факультету інформаційних технологій та електроніки, Факультету здоров’я людини провели профорієнтаційну онлайн-зустріч з керівництвом ТОВ «Корпорація ЕЛЕКТРОПІВДЕНЬМОНТАЖ». Це сучасне підприємство, релоковане до м. Київ з м. Донецьк в 2014 році, яке успішно розвивається та готове забезпечити робочими місцями молодих фахівців.

Профорієнтаційна зустріч студентів на ТОВ «КОРПОРАЦІЯ ЕПМ»

ТОВ «КОРПОРАЦІЯ ЕПМ» виконує роботи з налагодження мікропроцесорних пристроїв відомих світових фірм (АВВ, Siemens, General Electric, Micom) та українських виробників (МПП«Іва», «Нептун», «Хартрон», ВО «Київприлад»). ТОВ «КОРПОРАЦІЯ ЕПМ» є виробником сучасних мікропроцесорних пристроїв серії «ОРІОН». Підприємство має великий досвід виконання проєктних, електромонтажних і пусконалагоджувальних робіт на енергетичних об’єктах класом напруги від 6 до 750 кВ.

Профорієнтаційна зустріч студентів на ТОВ «КОРПОРАЦІЯ ЕПМ»

В ході зустрічі студенти отримали інформацію щодо умов працевлаштування та перспектив кар’єрного зростання в компанії, а викладачі обговорили з фахівцями підприємства напрями актуалізації освітніх програм спеціальностей 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка; 174 – Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка. Також були обговорені можливості впровадження дуальної освіти на підприємстві для цих спеціальностей та перспективи щодо проведення спільних наукових досліджень.