Гостьові лекції з практичного агро від «Зірок бізнесу»

Андрій Боряк, магістр 1-го курсу ОП Агрономія, став учасником проєкту «Агрокебети». Новітня магістерська програма проєкту передбачає спілкування з гостьовими лекторами – представниками успішного бізнесу.

Осінній семестр-2023 був насичений гостьовими лекціями і основу блоку «Агрономії» взяв на себе золотий партнер проєкту – компанія «Байєр». Всього до студентів завітало 8 експертів різних підрозділів компанії, які провели сумарно 12 лекцій. Таке пряме включення лекторів з агробізнесу найкраще поєднує  теорію з практикою і готує студентів до майбутньої роботи.

Гостьові лекції з практичного агро від «Зірок бізнесу»

Агрокебети – це удосконалений магістерський проєкт, створений у співпраці бізнесу і навчальних закладів.

Завдання – забезпечити ТОП-ові українські аграрні компанії висококваліфікованими працівниками, а випускників – високооплачуваним робочим місцем відразу після отримання диплому.

Цього року проєкт має 9 груп магістрів в топових аграрних університетах країни, а всього існує 5-й рік.