Підготовка кадрів для відбудови деокупованих територій

Відбулося підписання Меморандуму між Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля та Старобільською районною державною адміністрацією Луганської області – Старобільською районною військовою адміністрацією Луганської області.

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля представляли ректорка Ольга Поркуян, перший проректор Дмитро Марченко, начальниця відділу профорієнтації та кар’єрного зростання студентів Лариса Лелюх. З боку Старобільської районної державної адміністрації були представники у складі голови Володимира  Череватого та заступника Романа Кривошлика.

Підготовка кадрів для відбудови деокупованих територій

Ольга Поркуян зазначила, що мета довгострокового партнерства полягає в залученні наукового та освітнього потенціалу Університету до майбутнього  процесу відбудови деокупованих територій України, зокрема, Луганщини. Для досягнення успіху необхідні спільні зусилля всіх учасників партнерства, тому що відбудова деокупованих територій – це не лише питання відновлення інфраструктури. Це питання відновлення життя людей.

Підготовка кадрів для відбудови деокупованих територій

У ході підписання Угоди учасники обговорили питання  щодо  згуртування та підтримки студентської молоді, яка матиме змогу реалізувати свої фахові компетенції шляхом стажування, волонтерської роботи, проєктної діяльності через партнерську співпрацю, а також комплексної допомоги внутрішньо переміщеним особам з Луганської області у сфері професійної, навчально-методичної, психолого-педагогічної, організаційної та іншої діяльності в частині забезпечення рівного доступу всіх громадян до якісної вищої освіти.

Підготовка кадрів для відбудови деокупованих територій

Співпраця Університету і керівництва Старобільського району сприятиме більш якісній професійній підготовці здобувачів вищої освіти та їх подальшому працевлаштуванню на підприємствах та установах нашої держави, в тому числі на деокупованих територіях після закінчення війни.