Взяли участь у турнірі з міні-футболу – допомогли ЗСУ

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля доєдналися до благодійного заходу зі збору коштів для Збройних Сил України, взявши участь у турнірі з міні-футболу «Футбольна ліга НТУ», який організувало Студентське самоврядування Національного транспортного університету України.

Наш виш представили:

• Володимир Живага, група ЗЛ-21д
  • Данило Бахтін, група ООП-23д
  • Олександр Топіха, група МЕН-23з
  • Олександр Осьмак, група БСП-23д
  • Кирило Сичов-Михайлов, група МАР-23д
Взяли участь у турнірі з міні-футболу – допомогли ЗСУ

До участі в турнірі також були запрошені команди київських університетів: НУБіП, КНУБА, Університету імені Бориса Грінченка та Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка.

Взяли участь у турнірі з міні-футболу – допомогли ЗСУ

Незважаючи на високу конкуренцію з боку команд-суперниць, гравці СНУ ім. В. Даля показали гідний рівень гри та спортивний дух, і отримали гарний бонус від організатора турніру –  нашу команду запросили приєднатися до вечірніх тренувань з футболу в спортивному комплексі НТУ.

Головним стимулом для участі в змаганнях виявилася їх благодійна складова. Збір коштів для ЗСУ сприяв підвищенню загального інтересу до заходу серед студентської спільноти Києва.