Настановча зустріч з головним редактором видання «Трибун»

Студенти 2-4-го курсів спеціальності Журналістика проходять виробничу практику у суспільно-політичному оглядачі «Трибун».

Головний редактор видання Олексій Артюхов провів  настановчу зустріч, на якій студенти дізналися про організацію роботи та отримали практичні завдання.

Ментором з написання текстів буде Марина Терещенко, яка має 15-річний досвід роботи в журналістиці. Валерія Давидович – ментор за напрямом інтерв’ю, випускниця СНУ ім. Даля.

Настановча зустріч з головним редактором видання «Трибун»

Дві студентки Владислава Шпота, Вікторія Семерня вже працюють в команді видання «Трибун». Владислава розвиває напрям відео, а Вікторія керує розвитком ТікТок-каналу «Трибун» і вже стала його обличчям.

Бажаємо успіхів студентам і дякуємо керівництву “Трибун” за надану можливість для практики!