Обговорили світові тренди з організації віртуальної інтернаціоналізації

Викладачі кафедри інформаційних технологій та програмування Олег Захожай і Віталій Іванов взяли участь в онлайн-обговоренні світових трендів з організації віртуальної інтернаціоналізації на глобальному, національному та регіональному рівнях.

Організували семінар The International Association of Universities та Center for International Higher Education of Boston Colledge. У семінарі взяли участь 300 представників університетів з усього світу. На семінарі провідні університети світу представили власні напрацювання в напрямку цифрової інтернаціоналізації, а також учасники обговорили шляхи дієвої цифрової взаємодії університетів з усього світу.

Для довідки: The International Association of Universities (IAU) – це неурядова організація, яка працює в галузі вищої освіти. Вона включає понад 600 вищих навчальних закладів та організацій у понад 130 країнах світу. IAU є офіційним партнером ЮНЕСКО. Секретаріат IAU знаходиться в Парижі в штаб-квартирі ЮНЕСКО.