Конференція у межах проєкту Горизонт HEI4S3-RM «Будьте водою, наші друзі»

У межах проєкту Горизонт HEI4S3-RM 6 червня 2024 р. в Університеті Уельви відбудеться захід «Будьте водою, наші друзі». Конференція покликана вирішити нагальні проблеми, із якими стикаються регіони після видобутку корисних копалин, міські райони й окремі особи щодо управління водними ресурсами та їхньої стійкості.

Зацікавлені науковці з різних секторів зберуться для обговорення практичних рішень і стратегій розвитку. Тематичні сесії нададуть простір для змістовних дискусій і презентацій, що демонструють інноваційні підходи й ініціативи у сфері управління водними ресурсами.

Конференція розпочнеться об 11.00. До 14.15 заплановане проведення трьох сесій. Після перерви о 14.30 відбудеться фінальна дискусія.

За підготовкою і проведенням заходу можна стежити на https://twitter.com/HEI4S3_RM.

Для онлайн-участі потрібна попередня реєстрація за посиланням.

Запрошуються всі зацікавлені особи – студенти, викладачі, співробітники. За додатковою інформацію звертайтеся до відділу міжнародних проєктів і програм icd@snu.edu.ua