Екскурсія до Інституту психології імені Г.С. Костюка

Здобувачі вищої освіти спеціальності 053 Психологія освітньої програми «Психологія» в рамках вивчення навчальної дисципліни «Історія психології» (викладачі – проф. Ю.О. Бохонкова, доц. А.М. Османова) відвідали Інститут психології імені Г.С. Костюка НАПН України.

Екскурсія до Інституту психології імені Г.С. Костюка

Захід організувала завідувачка лабораторії загальної психології та історії психології ім. В. А. Роменця, докторка психологічних наук, професорка Вікторія Турбан.

Студенти мали змогу ознайомитись з історією створення Інституту психології, починаючи з 1945 року, пройтись по коридорам, де протягом багатьох років зростав науковий потенціал психології, створювались психологічні школи, координувались психологічні дослідження в Україні.

Майбутні психологи ознайомились із діяльністю лабораторій інституту, відвідали наукову бібліотеку, де змогли доторкнутися до наукових доробків викладачів кафедри психології та соціології, потримати в руках унікальні наукові видання різних авторів. Треба знати історію задля перспективи кращого майбутнього, відчувати себе частинкою цієї історії.