Вітаємо з успішним проходженням акредитації 7 освітніх програм

СНУ ім. В. Даля з гордістю повідомляє про успішне проходження в травні 2024 року акредитації 7 освітніх програм відповідно до п.2. постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2022 року № 295.

Вітаємо з успішним проходженням акредитації 7 освітніх програм

Це значна подія для університету, адже вона свідчить про стійкість і незламність академічної спільноти, а також про прагнення до забезпечення якісної освіти навіть у складних умовах.

Отримані університетом сертифікати про акредитацію є підтвердженням того, що СНУ ім. В. Даля має силу та згуртованість колективу, відданість освіті та здатність долати труднощі та здійснювати свою місію з надання якісної освіти; є надійним партнером для своїх здобувачів вищої освіти та партнерів; має чіткий план розвитку та прагне до постійного вдосконалення.

СНУ ім. В. Даля – це університет, який не здається!