Історики вивчають вплив українізації 20–30-х років ХХ століття

Доцент кафедри історії та археології Сергій Сергієнко став учасником V міжнародної науково-практичної конференції «Історія, культура, пам’ять у науковому вимірі: стан, перспективи».

Історики вивчають вплив українізації 20–30-х років ХХ століття

Виступ був присвячений проблемі особистих взаємин в українському суспільстві у 1920–1930-ті роки. Тема доповіді: «Вплив українізації 2030-х років ХХ ст. на особисті відносини у повсякденному житті».

Історики вивчають вплив українізації 20–30-х років ХХ століття

Конференція відбулася 24 травня у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на кафедрі історії факультету соціології і права. Співорганізаторами заходу є Інститут всесвітньої історії Національної академії наук України та University of Debrecen.

Організатори створили чудову атмосферу, яка панувала під час роботи конференції. Учасники ділилися досвідом, обмінювалися думками, вели плідну наукову дискусію.