Лекція про професійні стандарти «Суспільного» для майбутніх журналістів

Відбувалася гостьова лекція на тему «Корпоративна етика у вітчизняних та закордонних ЗМІ як чинник саморегуляції та направленості на обрану частину аудиторії» для всіх студентів, що навчаються на спеціальності 061 «Журналістика».

Запрошеною лекторкою стала т. в. о. менеджера філії АТ «НСТУ» «Регіональна дирекція UA:Донбас» Ірина Анатоліївна Коваль.

Лекція про професійні стандарти «Суспільного» для майбутніх журналістів

В лекції торкалися проблем основ журналістської етики, розробки корпоративних кодексів і політики «Суспільного» щодо дотримання професійних стандартів.

Нагадаємо, Сайт Суспільне Новини, що належить до діджитал-активів Суспільного Мовлення, увійшов до списку лідерів з дотримання професійних стандартів під час укладання стрічки новин — за результатами грудневого моніторингу*, проведеного Інститутом масової інформації (ІМІ).