Участь студентів у Марафоні правничої професії

Студенти спеціальності 081 Право завітали до Вишгородської громади, де мали змогу долучитися до Марафону правничої професії. Мали екскурсію  від представників органів прокуратури, правоохоронних органів тощо, Вишгородського районного суду Київської області, де ознайомились із роботою патрульної поліції, експертів-криміналістів, відвідали ізолятор, мали можливість поставити нагальні запитання  щодо протидії російській агресії.

Також студенти мали можливість презентувати себе та результати проєкту “Волонтерство у Вишгородському районному суду Київської області. Голова суду Ірина Котлярова вручила сертифікати, які підтверджують успішну реалізацію цього етапу проєкту, і оголосила про нові спільні заходи в новому навчальному році.

Також студенти мали можливість презентувати Університет школярам м. Вишгород, особливості вступу до Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, зокрема спеціальність 081 Право, провели вікторину. До заходу долучилися представники правничих професій: прокурор, слідчий, суддя-спікер тощо, що дало змогу поспілкуватися та одержати повну інформацію щодо реалізації навичок у професійній діяльності.

Учасники заходів отримали користі сувеніри та солодкі подарунки від організаторів.

Участь студентів у Марафоні правничої професії

Щиро вдячні нашому партнеру – Вишгородському районному суду Київської області за підтримку та співпрацю.