Науковці будівельної галузі готуються до відновлення деокупованих міст

Доценти кафедри будівництва, урбаністики та просторового планування СНУ ім. В. Даля Валерій Соколенко, Олег Черних, старший викладач Костянтин Соколенко, аспірант Микита Садковський і доцент кафедри будівництва, міського господарства та архітектури Вінницького НТУ Віталій Швець взяли участь у роботі міжнародної наукової конференції «5th International Conference on Sustainable Futures: Environmental, Technological, Social and Economic Matters»), секція «Sustainable urban planning, cities and society».

У зв’язку з воєнним станом захід провели в онлайн-форматі. Учасники зробили доповіді англійською мовою на теми «The use of BIM technology in the analysis of the stability of the design concept of a residential building «FLOWER OF LIFE» in conditions of explosive loads» та «Problems of developing urban planning solutions for the restoration of deoccupied cities in eastern Ukraine».

Організатори та учасники конференції виявили значний інтерес до доповіді, відзначили її високий рівень. Матеріали конференції (статті) буде опубліковано в науковому журналі «IOP Conference Series: Earth and Environmental Science», який реферується в Scopus.