Завершився черговий тренінг професійного розвитку «TEACHING SUCCESS»

Відбулась остання зустріч учасників тренінгу «Teaching Success», який проводила деканеса Аграрного факультету Лілія Мартинець протягом двох місяців.

У тренінгу взяли участь 14 викладачів Аграрного факультету СНУ ім. В. Даля, ВСП «Донбаський аграрний фаховий коледж СНУ ім. В. Даля», ВСП «Старобільський фаховий коледж СНУ ім. В. Даля», ВСП «Донецький фаховий коледж СНУ ім. В. Даля».

За час проходження тренінгу учасники познайомились із новими методами та інструментами навчання, самостійно напрацювати свої концепції викладання, напрацювати спільне взаємовідвідування занять тощо.

На підсумковій зустрічі викладачі презентували власні «концепції викладання», «гостьовий» досвід відвідування занять.

Тренерка Лілія Мартинець подякувала усім за професіоналізм, відповідальність, креативність, комунікацію, можливість знаходити час професійно розвиватись.