Оновлення дисциплін через інтеграцію новітніх технологій

Викладачі кафедри публічного управління, менеджменту та маркетингу Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля  відвідали захід СвоєІТ.

Довідка.

Перший  захід в Україні проведено восени 2023 року, на якому було представлено понад 30 програм від українських компаній-розробників. Цього літа вже вдвічі більше українського софту та вдвічі більше корисних виступів. У фокусі не тільки програми для бухгалтерського обліку, CRM, ERP та документообігу, а й новіше ПЗ для різних сфер бізнесу агро, HoReCa, медицини, логістики тощо. Головна мета – надати можливість протестувати українські програми в одному місці. Це допоможе визначити, чи підходить ПЗ під ваше ТЗ та наскільки зручно ним користуватися, а експерти на стендах проконсультують та зможуть відповісти на всі запитання.

Незупинна діяльність із вдосконалення навчальних процесів з метою оновлення дисциплін через інтеграцію новітніх технологій і можливостей їх практичного застосування є характерною ознакою Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Наведемо деякі переваги:

1. Актуалізація знань. Завдяки відвідуванню заходу викладачі можуть постійно оновлювати навчальні матеріали, інтегруючи новітні технології та підходи, що робить навчальний процес більш актуальним і корисним для студентів.
  2. Підвищення конкурентоспроможності випускників. Знання про сучасні технології та їх практичне застосування підвищує конкурентоспроможність випускників на ринку праці, допомагаючи їм знайти престижну роботу.
  3. Практична орієнтованість. Включення в навчальні курси реальних кейсів і прикладів використання технологій у бізнесі й державному секторі дозволяє студентам краще розуміти та застосовувати отримані знання на практиці.
  4. Підвищення рівня викладання. Викладачі, які постійно вдосконалюють свої знання та навички, можуть ефективніше передавати ці знання студентам, підвищуючи загальний рівень викладання в університеті.
  5. Розширення мережі професійних контактів. Участь у таких заходах дозволяє викладачам встановлювати контакти з представниками компаній, що може привести до подальшої співпраці, стажувань для студентів і спільних наукових проєктів.

Доцент кафедри публічного управління, менеджменту та маркетингу Максим Годящев відвідав майже всі стенди заходу СвоєІТ, випробував новітні ІТ в демоверсіях ПЗ українських розробників, мав дискусії про сучасні перспективи розвитку України та окремих бізнесів, з акцентом на можливостях Університету в навчанні сучасним технологіям. Наведемо деякі приклади:

ТG Consulting,
компанія-інтегратор SAP Business One

TG Consulting спеціалізується на впровадженні SAP Business One, ERP-системи, яка автоматизує ключові бізнес-процеси. Викладачі отримали цінну інформацію щодо можливостей системи для малого та середнього бізнесу, що дозволить впровадити відповідні знання в курси з управління та підприємництва.

SmartTender.biz
Офіційний майданчик державних тендерів Prozorro

SmartTender.biz є офіційним майданчиком для проведення державних тендерів. Максим Годящев ознайомився з функціоналом платформи, що надає можливість розробити навчальні кейси з державних закупівель, що сприятиме підготовці студентів до роботи в державному секторі.

SmartPoint Intranet

SmartPoint Intranet пропонує інноваційні рішення для внутрішнього корпоративного спілкування та управління документами. Максим Годящев дізнався про сучасні методи організації внутрішньої комунікації в організаціях, що можна інтегрувати в дисципліни з управління персоналом.

NovaTalks,
розробник омніканального контакт-центру
.

NovaTalks представляє омніканальні контакт-центри для клієнтської підтримки та продажів. Це дозволило  ознайомитися з новими підходами до роботи з клієнтами, що буде корисно для курсів з маркетингу та продажів.

Клименко груп,
розробник ПЗ ДЕБЕТ Плюс

ДЕБЕТ Плюс – програмне забезпечення для автоматизації фінансової діяльності підприємств. Викладачі отримали можливість вивчити функціонал програми, що сприятиме підготовці студентів до реальної роботи у фінансовому секторі.

АТ ІнфоПлюс,
розробник ПЗ АСКОД

АСКОД – система для внутрішнього та зовнішнього документообігу. Знання про цю систему дозволить викладачам впровадити практичні навички з документообігу в навчальні курси.

UKRSIBBANK,
український банк, заснований 1990 року, входить до десятки найбільших в Україні

UKRSIBBANK представив свої фінансові продукти та інноваційні рішення у сфері банківських послуг. Максим Годящев отримав інформацію про сучасні банківські технології та підходи до фінансового менеджменту. Це дозволить оновити навчальні курси з банківської справи та фінансового менеджменту, підвищуючи практичну орієнтованість навчання.