Закінчення яскравої практики майбутніх археологів

Навчальна археологічна та музейна практика у Меджибожі сезону 2024 року студентів СНУ ім. В. Даля, до яких приєдналися студенти Горлівського інституту іноземних мов, підійшла до завершення.

Розкопки ділянок з культурними нашаруваннями доби середньовіччя (XII-XIV cт.) та модернового періоду (XVI – XIX ст.). Камеральна обробка отриманого під час розкопок матеріалу. Опрацювання знахідок з метою їх музеєфікації та зберігання у фондах музею. Екскурсії на археологічні пам’ятки в околицях Меджибожу (палеолітичні стоянки Меджибіж I, II (1 млн. – 350 тис. р. т.) та замчище «Ракочі» доби раннього модерну XVI ст.). Знайомство з пам’ятками єврейської культури в Меджибожі, що пов’язані із заснуванням хасидизму, а також лекції співробітників ДІКЗ «Меджибіж» і яскрава посвята практикантів в археологи. Це те, чим було насичене життя наших студентів під час практики 2024 року.

Про досягнення майбутніх археологів розповів сайт «Є ye.ua»