Ворожа ракета агресора того чорного понеділка 8 липня не залишила шансів на життя й Карині Брянцевій, студентці Факультету здоров’я людини, яка тільки закінчила 1-й курс. Трагедія сталася в Шевченківському районі Києва.
«Карина була дуже гарною та талановитою студенткою, світлою та неймовірно приємною людиною. Її життя тільки починалося, в неї були плани та мрії…» – згадують студенти.
![Загинула студентка Карина Брянцева](https://snu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/07/b0c7e332-55e0-4f47-af1b-ce2eee654617_cr.jpg)
![Загинула студентка Карина Брянцева](https://snu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_5222168439794294837_x.jpg)
Висловлюємо найщиріші співчуття родині Карини. У Києві залишилися мати з маленьким братом. Батько Карини зараз захищає нашу країну.
Збором коштів для родини Карини займається Студентська рада СНУ ім. В. Даля. Реквізити: https://www.facebook.com/100064817193425/posts/880207804149785/?rdid=ogdmbAQ1uMffjvFd