Знання сучасних програм проєктування – запорука якісної освіти

Викладачі кафедри будівництва, урбаністики і просторового планування взяли участь у серії вебінарів від MUK Group – офіційного дистриб’ютора компанії Autodesk. Підвищення кваліфікації співробітників кафедри проходить на постійній основі з метою забезпечення необхідного рівня якості освітніх послуг.

На оглядовому вебінарі «Autodesk Infrastructure Products 2025. What’s new» були розглянуті нововведення у версіях 2025 програм Autodesk: AutoCAD, Civil 3D, InfraWorks, ReCap, Forma. Більш деталізована інформація про нові функції та можливості продуктів Autodesk була розкрита на наступних трьох вебінарах.

Завдяки знанням сучасних програм для будівельної, виробничої та проєктної галузей наші студенти мають попит на ринку праці, а їх робота стає ефективнішою.

Важливо, що компанія Autodesk надає можливість українським викладачам та студентам ЗВО отримати для навчання безоплатний доступ до сучасних версій всіх своїх програм та послуг на рік. Строк можна подовжити, поки триває навчання.