Аграрний факультет в співпраці з університетом Лондона

Команда працівників СНУ ім. В. Даля в межах співпраці університетів у проєкті «Ініціатива єднання» (Twinning Initiative) відвідала Royal Holloway University of London (RHUL). Візит організовано за сприяння Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту в партнерстві з Асоціацією університетів Великобританії та Cormack Consultancy Group.

Деканом Аграрного факультету Лілією Мартинець під час візиту було обговорено з проф. Клаусом Доддсом, проф. Рус Лівесей, доктором Махмудом Елтолтом, проф. Алессандрою Девото низку питань щодо співпраці:

• оцінки екологічних наслідків війни в Україні на ґрунти та ґрунтово-рослинні системи та оцінки підходів до пом’якшення їх впливу;
  • вирощування маловикористаних культур у рамках більш широкого проекту диверсифікації сільського господарства;
  • ветеринарної епідеміології, аналізу ризиків у взаємодії людини з твариною;
  • вирощування рослин з підвищеною толерантністю до екологічного стресу без порушення їх росту.
Аграрний факультет в співпраці з університетом Лондона

Науковці відвідали експериментальну IT-пасіку, де встановлені смарт-вулики, які можна контролювати зі свого смартфона. Змінюючи різні параметри, можна досліджувати поведінку бджіл, процесу запилення і кількість зібраного меду.

Аграрний факультет в співпраці з університетом Лондона

За результатами візиту Аграрний факультет планує нові проєкти з RHUL.