Першокурсникам – про обрану професію під час війни

Першокурсники СНУ ім. В. Даля – майбутні журналісти на запрошення Національної спілки журналістів України відвідали фотовиставку, яка мала на меті підтримати родини зниклих безвісти та військовополонених журналістів.

Першокурсникам – про обрану професію під час війни

Організатори фотовиставки прагнули привернути увагу світової спільноти до цієї болючої теми. Зокрема, на світлинах фотографа Євгена Зінченка відвідувачі можуть побачити Дмитра Хилюка, Вікторію Рощину, Ірину Данилович, Ірину Левченко, Сергія Цигіпу, Ремзі Бекірова та інших викрадених росіянами працівників ЗМІ.

Для першокурсників цей день був особливим не лише через змістовний захід, але й через можливість ближче познайомитися з одногрупниками та викладачами. Після заходу студенти мали час для спілкування, яке стало чудовим початком їхнього студентського життя, сповненого нових знайомств і вражень. А цей день став важливим кроком в їхній адаптації до нового середовища та об’єднання з університетською спільнотою.

Cтудентка 2-го курсу cпеціальності Журналістика

Наталія Кандул