Студенти – на старті: головні рішення першого загального старостату

Студенти першого курсу та старости академічних груп старших курсів університету взяли участь у першому загальному старостаті. Захід був спрямований на ознайомлення з основними організаційними моментами та важливими аспектами студентського життя.

Спікерами виступили голова Студентського самоврядування Університету Наталья Паніна та її заступник з питань спорту Дмитро Светюха. Перш за все, вони  розповіли про роботу студентської ради,  визначення університетських понять і найближчі заходи.

Студенти – на старті: головні рішення першого загального старостату

Доцент кафедри інформаційних технологій та програмування Денис Ратов провів повторне роз’яснення щодо використання TimeTable, розробником якого він є, і організації навчальних просторів.

Окрему увагу приділили студентському чату, роз’яснивши, як він може стати корисним інструментом для комунікації між студентами та Студентською радою. Зустріч завершилась обговоренням різних важливих питань, які виникли у здобувачів вищої освіти.