Формування студентської команди з футболу

Відбулися змагання з міні-футболу серед студентських команд 1-2-го курсів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, присвячені Дню фізичної культури та спорту України. Організатори змагань – кафедра фізичного виховання Факультету здоров’я людини та Студентська рада. Змагання  відбулися на спортивному майданчику парку «Наталка» міста Києва.

Формування студентської команди з футболу

Основною метою та завданням цих змагань була пропаганда активного та здорового способу життя, підвищення ролі фізичної культури й спорту в житті студентської молоді та формування збірної команди студентів Університету.

Матч проводився за схемою (4+1) – чотири гравці у полі та один воротар.

У змаганнях взяли участь:

ПЕРША КОМАНДА

• Комнацький Сергій ЗЛ-24д (капітан);
  • Сівоненко Антон ЗЛ-24д;
  • Гордійко Артем 201-24д;
  • Живага Володимир ЗЛ-21д;
  • Стельмах Єгор ПР-231д.

ДРУГА КОМАНДА

• Чалий Андрій МБГ-23д (капітан);
  • Осьмак Олександр БСП-23д;
  • Хорошавін Андрій ЕЛ-23д;
  • Светюха Дмитро ЗЛ-23д;
  • Смаровоз Данило ПР-231д;
  • Костомаров Єгор ПР-231д.

Під час гри було багато цікавих гольових моментів, на які із захопленням реагували вболівальники! Захід пройшов на емоційному піднесенні, у дужній, товариській атмосфері. Рахунок матчу – 8:8. Перемогла Дружба!

Вітаємо всіх учасників та висловлюємо вдячність головному судді змагання – старшому викладачу кафедри фізичного виховання Олександру Лук’янюку!

Медійний відділ Студентської ради Університету «STUDmedia» підготували репортаж з місця подій, який можна переглянути на офіційній TikTok-сторінці Університету!