Сучасна освіта майбутніх учителів шкіл

Доцентка кафедри педагогіки, української філології та журналістики Ірина Глуховцева разом зі студентами 3-го курсу спеціальності «Середня освіта (українська мова і література)» відвідали вебінар Тамари Гарбовської на тему: «Сучасний урок української мови та літератури: навчатися цікаво та ефективно».

Сучасна освіта майбутніх учителів шкіл

Під час заходу дізналися більше про важливість залученості учнів на уроках, ознайомилися з елементами, які допомагають покращити ефективність уроків, розглянули приклади завдань на взаємодію, ознайомилися з цифровими інструментами, які допоможуть створити інтерактивні завдання для уроків української мови та літератури.

Тамара Гарбовська – учителька української мови та літератури у Дистанційному ліцеї «Меридіан» м. Київ, учителька української мови у ГО «Смарт освіта», працівниця в Громадській організації ЗНОвУ, тьютор, учителька української мови у «Навчай для України» («Teach For Ukraine»).