День українського кіно в СНУ ім. В. Даля

У СНУ ім. В. Даля відбувся показ фільму “Довбуш”, приурочений до Дня українського кіно, який щорічно відзначається 14 вересня. Захід зібрав не лише студентів університету, а й усіх бажаючих гостей.

Організаторами заходу виступили Адель та Олександр, які є редакторами студентського видання Daily Dal’. Вони підготували насичену програму, яка включала розповідь про історію українського кіно та показ одного з найяскравіших фільмів останніх років.

Показаний фільм “Довбуш” – найдорожча стрічка часів незалежної України, бюджет якої становить понад 120 млн гривень. Робота над ним зайняла п’ять років. Фільм заснований на реальних подіях, однак організатори звернули увагу на те, що в ньому є елементи художньої вигадки.

Захід завершився обговоренням фільму, під час якого студенти ділилися своїми враженнями. Адель і Олександр мали можливість зустрітися з режисером стрічки та особисто оглянути костюми, які використовувалися у фільмі.

Наталія Кандул, «STUDmedia»