Тренінг з медіаграмотності для майбутніх психологів і фахівців із соціальної роботи

Студенти-бакалаври першого та другого курсів спеціальностей 231 Соціальна робота та 053 Психологія взяли участь у тренінгу «Медіаграмотність під час війни».

Проведений тренінг з підвищення медіаграмотності став важливим кроком у забезпеченні інформаційної безпеки та формуванні критичного мислення в майбутніх фахівців із соціальної роботи та психологів соціальної роботи.

Основна мета тренінгу вбачалася у навчанні студентів розпізнавати достовірні джерела інформації, аналізувати новини та вміти відрізняти перевірені факти від маніпуляцій. Було наголошено, що в умовах війни спостерігаються численні дезінформаційні кампанії, які можуть значно спотворювати реальність і завдавати шкоди.

Організатор тренінгу – технічний директор ГО «FCU» (м. Київ) Андрій Копілевич і магістрант кафедри практичної психології та соціальної роботи зі спеціальності 232 Соціальне забезпечення.