Студенти відзначили півріччя Daily Dal`

Студенти другого курсу спеціальності Журналістика провели захід на честь півріччя телеграм-медіа «Daily Dal`».

Ідеєю заходу було провести живу зустріч авторів і читачів.

Автори стали спікерами, що підготували презентації та промови за своїми тематиками. А читачі стали слухачами, що могли ставити коментарі наживо, а не писати текстом онлайн, як всі звикли.

Теми та спікери заходу:

Книги: «Класична та сучасна література» від Ксенії Откидач;

Студенти відзначили півріччя Daily Dal`

Мода: «Материнські компанії, що володіють брендами та глянцевими журналами» від Олександра Баранчука;

Студенти відзначили півріччя Daily Dal`

Кіно: «Що відбувається за кадром та як працює знімальна група» від Адель Муленко;

Фото: «Мистецтво, яке зупиняє час» від Микити Кондратова;

Студенти відзначили півріччя Daily Dal`

Футбол: «Історія українського футболу» від Наталі Кандул.

Студенти відзначили півріччя Daily Dal`

Також, кожен з авторів підбив підсумки свого прогресу в написанні текстів за пів року сумлінної праці в команді медіа.

Серед глядачів були студенти різних університетів Києва. Захід супроводжувався обговоренням тем між авторами та слухачами, а у повітрі панувала затишна атмосфера. Підсумки фітбеку від глядачів – кожному було цікаво слухати своїх улюблених авторів офлайн.

Студенти відзначили півріччя Daily Dal`

На жаль, не всі автори медіа змогли приєднатись через сезонну хворобу. Але редактори «Daily Dal`» обіцяють, що на річницю медіа, яка буде 1 квітня, будуть виступати всі автори.

Автор тексту: STUDmedia, Баранчук Олександр
Фотографи: Микита Кондратов та Дмитро Куранов