Про гендерні стереотипи – від садочку до дорослого життя

Студенти-майбутні практичні психологи та соціальні працівники відвідали відкриту лекцію провідного психолога ТатоHub.Київ Василя Купцова, присвячену гендерним стереотипам і їхній ролі в дорослому житті людини.

ТатоHub.Київ є відомим столичним клубом відповідального батьківства, з яким співпрацює кафедра практичної психології та соціальної роботи.  У ході лекції учасники розглянули питання розуміння гендерних стереотипів, причини їх формування, наслідки розвитку спотворених гендерних стереотипів. Велику увагу спікер приділив впливу гендерних стереотипів на становлення особистості, адже від народження ми перебуваємо у відповідних гендерних стереотипах щодо ролі чоловіка, жінки і їхньої поведінки.

Жвавий інтерес у студентів викликали питання вікової періодизації, стереотипів, з якими дитина стикається в дошкільному закладі, у молодшій, середній і старшій школі, гендерних стереотипів в юнацькому віці і їх впливу на життя дорослої людини в її подальшому житті.