Захід в рамках співпраці СНУ ім. В. Даля та Департаменту кіберполіції в м. Київ

Представники Київського управління кіберполіції провели для студентів Факультету інформаційних технологій та електроніки лекцію, присвячену проблемам кібербезпеки й кібергігієни в сучасному цифровому світі. Особливу увагу приділили розгляду різноманітних варіантів електронного шахрайства та методів і засобів протидії ним.

Лектори запросили здобувачів вищої освіти до участі у Всеукраїнському відкритому конкурсі Cyber Security Camp, організованому Департаментом кіберполіції Національної поліції України за підтримки Міністерства внутрішніх справ України та криптовалютної біржі «Binance». Конкурс націлений на розвиток цифрової грамотності студентів і слухачів (курсантів) закладів вищої освіти України.