Студенти стали учасниками Всеукраїнської «Школи страхування»

Здобувачі вищої світи 3-4 курсів бакалаврату спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» під керівництвом доцента кафедри «Фінанси та банківська справа» Олени Тищенко плідно закінчили навчання у Всеукраїнській «Школі страхування».

Онлайн-лекторій був організований в рамках інформаційної кампанії #ЗнайСвоїПрава_Страхування за підтримки Національного банку України, Центру фінансових знань «Талан», USAID «Інвестиції для розвитку бізнесу».

Учасники «Школи страхування» ознайомилися з історією страхової справи, зі страховими продуктами та послугами, які надаються в Україні, з автострахуванням і супутніми фінансовими ризиками, зі специфікою роботи страхових компаній в Україні, з останніми трендами в страхуванні.

Дякуємо усім спікерам за можливість отримати цікаву та актуальну інформацію із сфери страхування, поповнити свій багаж знань та долучитися до просвітницької діяльності, спрямованої на підвищення рівня фінансової грамотності освітян.