Студенти – про зворушливу історію Університету

Представники Студентської ради СНУ ім. В. Даля взяли участь у Молодіжній Печерській платформі 2.0 — унікальному проєкті, спрямованому на об’єднання молоді, підвищення спроможності студентства та обмін цінним досвідом. Цьогоріч захід пройшов у форматі неформальної зустрічі, де представники кожного органу студентського самоврядування (ОСС) поділилися своєю історією та здобутками за останній рік.

Голова ОСС Університету Наталья Паніна підготувала зворушливу історію студентського руху за останні 10 років. Основна думка презентації полягала в тому, що «щоб зрозуміти ціну наших досягнень сьогодні, потрібно дізнатися нашу історію».

Доповідь гідно представили члени Студентського самоврядування Університету Марія Богатчук і Артем Погорілий. Виступ не залишив  присутніх байдужими – багатьох зворушила і викликала підтримку серед слухачів історія Університету та студентства.